• fiber laser cutting machine
 • 3D laser cutting machine
 • METALEX 2017 THAILAND

кои сме ние

GWEIKE е основана во јули 2004 година, поседува повеќе од 500 квадратни метри на истражување и деловен простор, повеќе од 26.000 квадратни метри factory.All машини положено за проверка на Европската унија CE, сертификат американската FDA и се сертифицирани со ISO 9001. Производи се продаваат во САД, Канада, Австралија, Европа, Југоисточна Азија, Африка итн, повеќе од 100 земји и области, и снабдување OEM услуга за повеќе од 30 производители.

Научи повеќе

Зошто да не одберете нас

 • технологија за поддршка

  технологија за поддршка

  Ние ќе ја испрати нашиот инженер на "место да ви помогне инсталација, тестирање на машината, како и обука на корисниците на клиентите техничари, нашите инженер ќе остане на местото на клиентите за 5-7 дена, корисниците треба да се обрне на воздухот билети двупосочен / хотели / такси храна за нашите инженер.
 • изложба за поддршка

  изложба за поддршка

  Нашите агенти треба нашата техничка поддршка во нивното шоу, нашиот инженер ќе одат на вашиот шоу и да работат заедно, корисниците треба да се плати авионските билети / хотели / такси храна двупосочен за нашите инженер.
 • услуги

  услуги

  24hours онлајн сервис техничари на потрошувачите може да се задржи во допир со нашите инженер во секое време, преку WeChat / whatsapp / мобилен телефон или е-маил, нашиот инженер ќе ви помогне да се реши вашите проблеми што е можно поскоро.

Избрана Производи

Преглед на сите производи
 • клиент повратни информации

  ориентирани кон клиентите, ние сме биле обезбедување на квалитетни услуги за клиенти во повеќе од 90 земји и области во светот.
 • КАКО РАБОТИ?

  Најрепрезентативните сечење на сликата, да знаеш како функционира нашата машина, што ќе ви овозможи да биде блиску до GWEIKE шармот на ласерски машина за сечење.

компанијата Вести

сите вести
WhatsApp Online Chat !