• fiber laser cutting machine
 • 3D laser cutting machine
 • METALEX 2017 THAILAND

kush jemi

GWEIKE është themeluar në korrik të vitit 2004, zotëron më shumë se 500 metra katrore e studjuar dhe hapësirë ​​për zyre, më shumë se 26.000 metra katrore factory.All makina kaluar vertetimi Bashkimit Evropian CE, certifikatë amerikane FDA dhe janë certifikuar për ISO 9001. Produktet janë shitur në SHBA, Kanada, Australi, Europë, Azinë Jug-lindore, Afrika, etj, më shumë se 100 vende dhe fusha, dhe furnizimi shërbim OEM për më shumë se 30 të prodhuar.

Mëso më shumë

pse na zgjodhet ne

 • Mbështetje Teknologji

  Mbështetje Teknologji

  Ne do të dërgojë inxhinier tonë në 'vend për të ndihmuar të instaluar, testuar makinë, dhe për të trajnuar konsumatorëve të klientëve teknikë, inxhinier jonë do të qëndrojë në vendin e konsumatorëve për 5-7 ditë, konsumatorët duhet të paguajnë bileta ajrore vajtje-ardhje / Hotele / taksat e ushqimit për inxhinier tonë.
 • Mbështetje ekspozitë

  Mbështetje ekspozitë

  Agjentët tanë kanë nevojë për mbështetjen tonë teknike në shfaqje e tyre, inxhinier jonë do të shkojnë në shfaqje tuaj dhe të punojnë së bashku, konsumatorët duhet të paguajnë ajrore bileta / hotele / tarifat e vajtje-ardhje ushqimore për inxhinier tonë.
 • Sherbime

  Sherbime

  24hours shërbim online teknikë e konsumatorëve mund të mbani në kontakt me inxhinier tonë në çdo kohë, me anë të WeChat / whatsapp telefon / celular ose email, inxhinier jonë do të ndihmojë për të zgjidhur problemet tuaja sa më shpejt të jetë e mundur.

Produkte Featured

të parë të gjitha produktet
 • KLIENTET FEEDBACK

  Orientuar drejt konsumatorit, ne kemi qenë të ofruar shërbime cilësore për konsumatorët në më shumë se 90 vende dhe fusha të gjithë botën.
 • SI PUNON?

  Fotografia më autentike prerja, le ju e dini se si punon makina jonë, duke ju lejuar të jetë i afërt me GWEIKE bukuri e machine fibra lazer.

Kompania News

Të gjitha Lajmet
WhatsApp Online Chat !